Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.08.2019 09:08
  • Son Güncelleme: 21.08.2019 09:08

açık iş ilanları! İŞKUR , Üniversite, , EGM, ve Belediyelere memur ve personel alıyor!

, Üniversite, , EGM, ve Belediyelere memur ve personel alıyor! . İŞKUR haftanın kamu ilanları yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kamu kurumları ve kuruluşları memur ve personel kadrolarına alım yapıyor. Başvuru yapacak adaylar başvurularına bugün yani 19 Ağustos 2019 tarihi itibari ile başlayabilirler. Başvurular için adaylara 4 günlük süre verilmiş olup adaylar en geç 23 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacak. İlgili bağlantıya tıklanılığında açılacak ekranda İşyeri Türü kkısmını Kamu olarak seçtiğinizde ilgili kamu personeli alım ilanının tamamına ulaşmış olacaksınız.

İŞKUR açık iş ilanları! SGK, Üniversite, MEB, EGM, TÜBİTAK...

İŞKUR üzerinden yeni ilanlar yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre kamuya ve farklı kurumlara yeni memur ve personel alımı yapılacak. Bahsedilen ilanlar farklı kurumlar tarafından yayımlanarak çok sayıda personel kadrosu için alım yapılacağı belirtildi. Takvim.Com.Tr olarak sizlere bu haberimizde alım yapılacak kurum ve kadro detayları hakkında detayları aktaracağız. Başvuru meydana getirecek adaylar başvurularına bugün doğrusu 19 Ağustos 2019 tarihi itibari ile başlayabilirler. Başvurular için adaylara 4 gün süre verilmiş olup adaylar en geç 23 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İŞKUR ilanlarına başvurmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linkinden arama filtresi seçerek iş ilanlarına ulaşmak mümkündür.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.