Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 16.07.2019 09:09
  • Son Güncelleme: 23.07.2019 17:22

personel alım başvuru şartları nedir?

esube.ıskur.gov.tr internet sayfası üzerinden personel alım ilanlarını devamlı olarak yeniliyor. Temmuz ayı içinde gene binlerce personel alımı yapılacak. Bu bağlamda İŞKUR çeşitli şehirlerde bir çok sektörlerde eleman alınacağı duyurusu yapıldı.

İŞKUR personel alım başvuru şartları nedir?

esube.iskur.gov.tr: Türkiye'de hem kamu bununla birlikte özel sektör işe alım ilanlarının yayınladığı İŞKUR üzerinden bugün açıklanan yeni ilanlarda toplamda 30'dan fazla şehre personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Buna bakılırsa çeşitli kadrolarda yapılacak olan ilanlarda dikkat çeken önemli şartlardan biri de minimum tahsilli olma şartı ile alımların yapılacağı şeklinde yer verilmiştir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.