Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 15.07.2019 09:11
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 09:11

2019 Temmuz ayı şartsız ? ?

yeni bekçi alım ilanlarına devam ediyor. 2019 yılı Temmuz ayı bekçi alımları için şartlar açıklandı. Bekçi alımı başvuruları başlamış olup, 12 Temmuz 2019'da sona erdi. Aşağıda, bekçi alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları linki bulunmaktadır. Yeni bekçi alımı yapılıp yapılmayacağını İŞKUR üzerinden kontrol edebilirsiniz. Şuna için alım açıklaması bulunmuyor. Bekçi alımı başvuru şartlar arasında sınavsız minimum ilköğretim mezunu, Engelli ekibi hariç olmak üzere sıhhat problemi bulunmayan, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olma şartı aranıyor. Peki ? İşte Temmuz ayı İŞKUR şartsız yeni bekçi alımı en az ilkokul mezunu başvuru şartları ve detaylar

İŞKUR KPSS şartsız yeni bekçi alımı yapacak mı?

Temmuz ayı İŞKUR KPSS şartsız yeni bekçi alımı en az ilkokul mezunu başvuru şartları nedir? İŞKUR hangi illere bekçi alacak? Bekçi adayları, bu yazımda sizlere İŞKUR en az ilkokul mezunu bekçi alımı yapıyor. İşte bekçi alım şartları hakkında bilgiler veriyoruz. sizlerden bu konuda çok mesaj gelmeye başladı. İŞKUR tarafından özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapıyor. İŞKUR tarafından özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapıyor. Bekçi alımları İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere bir çok ilde bekçi alımı yapılacak. Söz konusu bekçi alımlarına başvuru yapacak adayların en az okur yazar olmaları gerekmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.