Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 09.07.2020 09:35
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.07.2020 09:59
ABONE OL

'dan Survivor Sercan açıklaması! 'ın Survivor'dan ayrılmasının gerçek nedeni...

Survivor 2020'de kıyasıya mücadele devam ediyor. Survivor 2020 finaline adım adım yaklaşılırken, geçtiğimiz hafta adadan ayrılan isim, ünlü futbolcu oldu. 'dan son dakika Sercan Yıldırım açıklaması geldi. Peş peşe kazandığı dokunulmazlık oyunları ile adından söz ettiren ve son olarak mavi takımda yer alan Sercan Yıldırım Survivor'ın en çok konuşulan isimlerinden bir tanesiydi. Survivor'da Sercan Yıldırım'ın elenmesinin yankıları devam ederken, Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın adaya veda etme sebebini açıkladı. İşte o sözler...

Acun, Survivor Sercan'ın elenme nedenini açıkladı!

Sercan Yıldırım'ın, Survivor'da son haftalarda gösterdiği performansa rağmen elenmesinin yankıları devam ediyor. Survivor yarışmasının iddialı ismi Sercan Yıldırım'ın adaya veda etmesi hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Ünlü futbolcu Sercan Yıldırım, özellikle son günlerde gösterdiği performans ile adından söz ettirirken programın yapımcısı Acun Ilıcalı'dan dikkat çeken açıklama geldi. Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın Survivor'a veda edişinin nedeni paylaştı.

Sercan Yıldırım bu hafta da 3'te 2 yaparak Berkan'ın ardından Yasin Obuz'u eleme adayı olarak belirlemişti. Sercan'ın kaybettiği tek dokunulmazlık oyununu ise Cemal Can kazanmış ve Sercan Yıldırım'ın ismini vermişti.

Survivor 2020'nin 128. bölüm konsey toplantısında haftanın eleme adayları Berkan, Sercan ve Yasin olmuştu. Survivor 2020'nin 129. bölüm konsey toplantısında yarışmaya veda eden isim Sercan Yıldırım olmuştu.

Sercan Yıldırım, "Ben onları ayrı ayrı çok seviyorum. Ailemi, sevenlerimi gururlandırdığımı düşünüyorum. Seninle (Acun Ilıcalı) burada olduğum için çok şanslıyım. İnşallah buradan sonra da beraber olmak istiyorum. Çok teşekkür ediyorum, başka söyleyeceğim bir şey yok." şeklinde açıklama yapmıştı.


Survivor Barış'ın, Sercan Yıldırım'la vedalaşırken "Nisa olayında asla seni satmadım' demesi dikkat çekmişti. Sercan Yıldırım'ın Survivor'dan elenmesi sosyal medyada birçok tepki toplamıştı.

Survivor'ın bölümünde ise Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın adaya veda etmesi hakkında şu açıklamada bulunu:

"Sercan, eğer kendi takımından arkadaşları olsaydı, o zaman 2 kişi, 4 kişiye karşı ya da 5 kişiye karşı mücadele etmek zorunda kalmayacaktı.Takım ortadan kalkınca elbette diğer takımla yarışmak zorunda kaldı. Takımlar yok olmuş olabilir ama Elif halen ünlüler takımından, siz de gönüllüler takımındansınız. Şu anki bireysel yarışmada da bu etkili oluyor. Sercan kazanmadığı zaman, kendisine yakın kazanan biri ona destek olabilirdi. Elif dışında böyle bir şansı yoktu. Elif de kazanamayınca Sercan elenmek zorunda kaldı diyebiliriz."