Bugünkü
Takvim

Son dakika: Sözcüsü Çelik'ten ve açıklaması: Tesadüf olduğunu düşünmeyin

Son dakika haberine göre 'den 6 milletvekili, katıldığı bir televizyon programında söylediği sözler nedeniyle eski Genelkurmay Başkanı hakkında "hakaret"ten suç duyurusunda bulunmuştu. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ''AK Parti buna güçlü bir tepki vermeseydi bundan sonra hiçbir milletvekili mecliste bir yasaya, meclis iradesinin üstüne ipotek koymak isteyenlerin birinin müsaadesi olmadan imza atamazdı.'' diye konuştu. Çelik, “O emekli generalin yaptığı açıklamayla 'nun yaptığı açıklamaların tesadüf olduğunu düşünmeyin. ” ifadelerini kullandı.

  • Güncel
  • 14.02.2020 17:38
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2020 18:04
ABONE OL
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Başbuğ açıklaması!

Sözcüsü Ömer Çelik hakkındaki suç duyurusu ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ömer Çelik'in açıklamalarından satır başları:

TESADÜF OLDUĞUNU DÜŞÜNMEYİN
"AK Parti buna güçlü bir tepki vermeseydi bundan sonra hiçbir milletvekili mecliste bir yasaya, meclis iradesinin üstüne ipotek koymak isteyenlerin birinin müsaadesi olmadan imza atamazdı.

O emekli generalin yaptığı açıklamayla 'nun yaptığı açıklamaların tesadüf olduğunu düşünmeyin. Aynı zihniyetin ürünleri. 'nin 'nı terör örgütünün siyasi ayağı olarak nitelendirmek ahlaksızlığın ta kendisidir, vicdansızlığın ta kendisidir, akıl yoksunluğunun ta kendisidir.

SON DERECE ÜZÜNTÜ VERİCİ
Çıkmışlar, utanmadan Cumhurbaşkanı'mıza 'diktatör' diyorlar. Siyaset biliminde, 'halkını gördüğü zaman tankın arkasına, topun, tüfeğin arkasına saklanana' diktatör denir. Bizim Cumhurbaşkanı'mızsa 15 Temmuz gecesi tankın, topun, tüfeğin üstüne yürümüştür.

Terörle mücadelede, bütün dünyadan duymadığımız tenkitleri Türkiye'nin içinde bazı siyasi partilerden duymak son derece üzüntü vericidir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.