Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.09.2019 09:11
  • Son Güncelleme: 23.09.2019 13:18

En fazla hesaplanan konut kredileri işte ler

Ziraat, ve Vakıfbank'ın kredi oranlarını yüzde 1'in altına düşürmesi kredi çekmeyi düşünen vatandaşları hareketlendirdi. Peki hangileridir? Ayrıntılar haberimizde. faizi 3.25 puan indirince lar da harekete geçti. İlk adım Ziraat ve Vakıfbank'tan geldi, sırada Halkbank var.

En sık hesaplanan konut kredileri işte aylık taksitler

Merkez Bankası tarafından yapılan rekor faiz indiriminin ardından, kamu bankalarının konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yaptığı önemli düşüş, konut talebini canlandırdı. Peki güncel konut kredisi faiz oranları nedir? En sık hesaplanan konut kredileri hangileridir? Merkez Bankası'nın politika faizini 3.25 puan indirerek yüzde 19.75'ten 16.50'ye çekmesinin ardından bankalar da harekete geçti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.