Bugünkü
Takvim

Falcao’nun hediyesi

FALCAO'NUN çabukluğunu ve hızlı hareket etmesini görünce Galatasaray'ın Diagne ile hücuma çıkarken kağnı hızında kaldığına tanık olduk. Falcao'nun kartvizitinde 'büyük golcü' yazıyor ama Kolombiyalı yıldız bir santrforun nasıl pozisyon aldığını nasıl boş koşu yaptığını rakip savunmaların önünde nasıl duvar olup arkadaşlarına pas dağıttığı ders olmalı. Ben Youssef'in ayağına çarpıp ağlara giden golde Falcao'nun attığı bu gol, Lemina'nın yerine giren Ömer Bayram'la organize ettiği hızlı hücum hızlı paslaşmanın ürünüydü.

TERİM UYARMALI...
Terim, Luyindama-Marcao ikilisini özellikle Şampiyonlar Ligi'nde çok riskli oynamamaları konusunda uyarmalıdır. Galatasaray'ın kadrosu her maçta fazlası ile topa hakim olacaktır. Rakipler önce savunma yapacak sonra da tıpkı Kasımpaşa gibi kontratak kollayacaktır. Bu Galatasaray'ın güçlü oyun sergilediğini gösterebilir ama çabuk oynamayıp hızlı hücum etmedikçe Galatasaray golü bulmakta sıkıntılar yaşayabilir.

MAÇIN EN İYİSİ: FALCAO
İleri uçta çok hareketliydi.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ: LUYINDAMA
Riskli oyunundan bir an önce vazgeçmeli.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya