Bugünkü
Takvim
  • 24 Eylül 2019, Salı

Bir şey yapmalı

KANATLARDAN tek bir orta yok çünkü sağ açık, sağ ayağıyla; sol açık da solla topu dürtemiyorlar bile. Asıl ayaklarıyla şut da atamıyorlar, içeriye de kat edemiyorlar. Şapkadan tavşan çıkarmayacaklarsa eğer bu adamlar o kanatlarda niye oynuyor? 5 dakika bari kanat değiştirsinler, ama yok; o kanatlara yapışmışlar. Bu anlamsız ısrar neden? Üstüne N'Koudou'nun kaptırdığı topla takım gol yedi. Douglas ağırlığı yüzünden sürekli geçiliyor ve her topu da rakibe atıyor. Dünyanın tek top çıkaramayan ön liberosu Atiba yüzünden Caner ortaya kaymış, üçlü defans oynuyorsun.
Caner hem yerini yadırgıyor hem de soldan bindirme yapamıyor. Adem veya Burak ekstra iş yapmazsa nasıl gol atacaksın?
Korkunç art niyetli bir kara gömlekli de hakem olarak sahada dolaşıyor. Kartlar, fauller alayı yanlış. Kontrolü ve kendini kaybetti bir süre. Yaptıkları karşısında da ezilip Douglas'a kırmızı kart çıkaramıyor.
Gökhan 1,70, Necip 1,80; Guldbrandsen 1,87, Crivelli 1,84 boyunda.
Neyse ki Okan Buruk hücumda havadan oynayın demedi. Dost acı söyler. Beşiktaş, şahane kadrosunu kullanamayan Okan Buruk sayesinde 1 puan aldı.

MAÇIN İYİSİ: GÖKHAN
Gökhan. Stoperde çok iyi idare etti.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ: DOUGLAS
Douglas ve Diaby kötülükte yarıştılar.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya