Bugünkü
Takvim
  • 25 Mayıs 2012, Cuma

İntikam istiyorum

Ablacığım bir kızı delicesine sevdim ama o beni aldattı. Ben de onun en yakın kız arkadaşıyla bir şeyler yaşamak istiyorum. Onun da canı yansın istiyorum. Anladım ki doğru olan hep acı çekiyor. Şimdi beni isteyen bu kızla beraberlik düşünüyorum. Bu iyi olur mu? Rumuz: Asker
Böyle kimi kandıracaksın söyler misin? Evet, gerçekten bu kıza karşı delice hisler besliyorsan, sonuna kadar desteklerim. Ama biliyorum ki, senin derdin eskisi. Bu ilişkiyi yaşarken, aklın hep onda olacak ve bu yüzden hem kendini, hem de birliktelik yaşadığın bu kızı kandıracaksın. Boşver be oğlum, sıyrıl bu intikam duygusundan. Kendine herkesten önce sen değer ver... Böyle olursa, mutluluğu daha kolay yakalarsın.

SEVGİLİMİN KARISIYMIŞ!
Ablacığım, bir kız arkadaşım vardı. Çok da iyi anlaşıyorduk. Tüm özelimi paylaştığım bu kadın, meğer sevgilimin karısıymış! Üstelik bir de bebek bekliyorlarmış. Evli olduğunu bilseydim asla birlikte olmazdım. Rumuz: Saf
Biliyorum, çok üzgünsün ama, şimdi duygularını bir kenara bırakma zamanı. Lütfen mantıklı düşün. Bu olanlardan sonra bu ilişkiyi sürdürürsen mutlu olacağını mı sanıyorsun? Üstelik onlar bir bebek bekliyorken. Kandırılmış olman çok acı ama gerçekleri bilmiyordun. Şimdi bir de 'seviyorum' dediğin adamın şu yaptıklarına bak! O da iki tarafı kandırmış, üstelik bile bile!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya