Bugünkü
Takvim
  • 13 Temmuz 2009, Pazartesi

Pembe çantayı almak istedim

* Işık Hanım, rüyalarımda sürekli el çantası görüyorum. Birinde arkadaşım Dilek'in kolunda pembe küçük bir çanta vardı. Çok beğendim. Sonra o çantayı önünden geçtiğim bir marangozda gördüm. Almak istedim ama vazgeçtim. Diğerlerinde ise yıllar önce severek kullandığım bir kahverengi çantam vardı onu bir sandalyede asılı gördüm ve yanında bir başka kahverengi çanta daha vardı. Mor bir cüzdan vardı başka bir rüyamda da. (Serpil)

Sevgili Rüya Dostu; yenilik ve farklılık zamanı. Hayatına renk kat. Buna kendi kadın kimliğinden başla. Giymediğin renkte kıyafetler giy. Saçlarını değiştir. Enerjini arttır. Üzerinden rehaveti at artık. Eskileri bırak. Sana mutluluk vermeyen eşyaları at. Rüyaların yeni bir kimliğin yeni bir ben'in habercisi. Onu oluşturmak için haretekete geç. Sevdiğin şeyler yap. Yaşamında tutkuya, aşka, sevgiye yer aç. Eski aşkların, unutamadığın ya da sana acı veren bir birliktelik varsa unut gitsin. Yeni kimliğinde kendi öz varlığını ortaya çıkarmayı seç. Şimdiye kadar yapmadığın bir şey olabilir. Hissettiğin kimse o ol. Doğduğumuz kişi olarak değişemeyiz, yaşayamayız, olduğumuz kişi olarak yaşayabiliriz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya