Bugünkü
Takvim
  • 21 Aralık 2009, Pazartesi

Onunla evlenirse evi terk ederim

Merhaba, Jale Abla, ben 17 yaşında genç bir kızım. Annemle babam ben küçükken ayrılmışlar. Annemin bir çok erkek arkadaşı oldu. Aralarından birini çok sevdim ama annem onunla evlenmedi. Şimdi hiç ısınamadığım biriyle birlikte ve evlenmeyi düşünüyorlar. Onların ayrılmaları için annemi ona kötüledim. Sanırım benim olduğumu anlamışlar ama kimsenin umurunda bile olmadı. Çok hırslıyım Jale Abla, annem onunla evlenirse ben babamın yanına yerleşmeyi düşünüyorum. Aslında orayı da sevmiyorum. Üvey annem ve üvey kardeşlerimle anlaşamıyorum ama kaçacak yerim yok. Çok üzgünüm yardım et! Rumuz: Kızıl Ateş

Sevgili kızım, senin yerin annenin yanı. Bunu biliyorsun. Nereye kaçarsan kaç içinde bulunduğun durumdan daha mutlu olamazsın. Annenin seçtiği hayat arkadaşına müdahale etme gibi bir şansa da maalesef sahip değilsin. Bu yüzden lütfen kendini boş yere üzme kızım. Çünkü herkes kendi özel hayatını yaşar. Sen onun biricik kızısın, lütfen anneni kırma! Annenin arkadaşına bir şans vermekle bir şey kaybetmezsin. Belli mi olur belki de hiç tahmin edemeyeceğin güzellikte bir diyalog başlar aranızda! Lütfen üzülme ve anneni de anlamaya çalış. Seni seviyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya