Astrolog Binnur Sormageç

ASTROLOG BİNNUR SORMAGEÇ

astroloji@takvim.com.tr
Tarihi 20 Nisan 2024

20 Nisan günlük burç yorumları

KOÇ
Bugünlerde zorlukların beraber üstesinden geldiğiniz kişilere sevginizi göstermek etrafınızdaki sevgi ve minnet aurasını da arttıracaktır.

BOĞA
Bu aralar İş ya da aşk alanında dişil enerjinin etrafınızda aktive olduğunu görebilir ve size huzur veren kişileri hayatınıza çekebilirsiniz.

İKİZLER
Aşk konusunda oldukça şanslı olacağınız günlerdesiniz ve ilk etapta kulağa zorlayıcı gelse de eğer sevginizi göstermek istiyorsanız gösterin, mutluluğunuz artacak.

YENGEÇ
Bir işi aşk ile yapmak olsun ya da ruh eşinizi bulmak ve romantik zaman geçirmek bağlamında oldukça güzel yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

ASLAN
Şansınızın iyiye döndüğü bugünlerde cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınlardan destek alabilirsiniz. Zaman içerisinde de hedeflerinize yürüyerek başarıya geçebilirsiniz.

BAŞAK
Bugünlerde manevi süreçlerde size destek olan kişilere karşı sevginiz artabilir. Somut bir kazanım yaşamak için aktif bir yaşam benimsemeniz gerektiğini de unutmayın.

TERAZİ
Bugünlerde enerjinizin yükseleceği, etrafınızdaki kişilerle entelektüel sohbetler gerçekleştirebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

AKREP
Kısıtı ve dar bakış açılarını ortadan kaldırarak yürüdüğünüz taktirde partnerinizle ya da hayalinizdeki kişiyle ilişkiniz çok daha kozmik bir noktaya taşınabilir.

YAY
Yapı olarak kendinizi aynı anda birkaç şeyle meşgul edebiliyor ve pratik olduğunuzu görmek bazı hem cinsleriniz tarafından kıskanılabilir bir durum haline gelebilir.

OĞLAK
Sizden uzakta olan bazı kişilerin geldiği durumlar söz konusu olabilir. Siz olduğunuz yerde sabit kalırken bile etrafınızda bir şeyler dönmesi enerjinizi yükseltecek.

KOVA
Aşk ve tutkular anlamında güzel ve verimli bir zamandasınız.
Ayrıca spor gibi estetik görünmenize vesile olacak etkinliklere başlamak için de uygun bir gün.

BALIK
Bugünlerde şehir dışından ya da yurt dışından gelecek akraba ya da arkadaşlarınız ve bu kültürel farklılık size iyi gelecek. Keyifli zamanlar geçireceksiniz.