Astrolog Binnur Sormageç

ASTROLOG BİNNUR SORMAGEÇ

astroloji@takvim.com.tr
Tarihi 21 Nisan 2024

21 Nisan günlük burç yorumları

KOÇ
Bugünlerde hayatın bazı sorumluluklarını yüklenseniz de yine de başarılı olmayı ve başarıyı sevdiğinizi yeniden keşfedeceksiniz.

BOĞA
Bugün partnerinize kendinizi tam olarak istediğiniz gibi ifade edemeyebilir bu sebepten de huzursuzluk ya da pişmanlık yaşayabilirsiniz.

İKİZLER
Bu aralar zaman içerisinde kendinizi daha detaycı hissetseniz de partnerinize kendinizi her haliniz ile sevdirebileceksiniz.
Özgüveniniz size başarı getirecek.

YENGEÇ
Bugünlerde isteklerinizi gerçekleştirecek potansiyelinizin ortaya çıktığını kendiniz de hissedeceksiniz. Bu sebepten hayal ve hedeflerinizi büyük tutmanızda fayda var.

ASLAN
Bugünlerde aşk hayatınız konusunda bazı olaylar şansız hissetmenize sebep olabilir. Problemleri bazen zamana ve akışa bırakmak en iyi çözümdür.

BAŞAK
Kişisel alanınızı korumak adına bugün aktif bir çaba göstermeniz gerekebilir. Bir çok arkadaşınız size tekliflerle gelebilir ancak yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ
Özellikle erkek Terazi'ler için bir kadının desteği veya önderliği biraz rahatsız edici gelebilir bu konuda dikkatli olmalı ve eşit düzlemde düşünmelisiniz.

AKREP
Aşk konularında mutluluğunuza mutluluk katacak gelişmeler olacak.
Olayları olduğundan büyük hale getirmediğiniz ve güzel detayları yakaladığınız sürece hayat size mutluluk verecek.

YAY
Bugünlerde başardıklarınızın tadını çıkartın ve minnet enerjisinde olun. Pasif bekleme süreci ve planlama doğrultusunda hareket ederseniz sizin için yararlı olacaktır.

OĞLAK
Bugünlerde küçük isteklerinizi başarırken büyükleri için de şevk elde edeceksiniz.
Planlama yapmak sizin için yerinde olacak. Sosyalleşmeye önem vermelisiniz.

KOVA
Planlama hususunda da destek alacaksınız ve hem bilir kişiler hem dostlarınızın desteği ile keyfiniz yerine gelecek. Enerjiniz size yeterli olacak.

BALIK
Bugünlerde somut edinimler kazanacağınız bir zamandasınız.
Rekabet içine girmektense iş birliği yapmak sizlere maddi manevi kazanım sağlatacaktır.