Astrolog Binnur Sormageç

ASTROLOG BİNNUR SORMAGEÇ

astroloji@takvim.com.tr
Tarihi 19 Nisan 2024

19 Nisan günlük burç yorumları

KOÇ
Kendinizi partnerinizle romantik bir ilişki yaşamaya adayın ve sonuçta sevginizin gördüğü karşılık ile mest olun.
Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşarak büyütebilirsiniz.

BOĞA
Bugünlerde maddi konularda bazı problemler olabilir ancak manevi konularda başarılı ve mutlu olacağınız bir gündesiniz. Maddi sıkıntılarınız geçici bir süreçtir.

İKİZLER
Bugünlerde aşk hayatınız ve sevgi içerikli her konuda mutlu olabileceğiniz bir gündesiniz. Aşk ilişkilerinizde kendinizi oldukça mutlu edeceksiniz.

YENGEÇ
Bugünlerde stresinize hakim olmanız gerçekten çok önemli olacak. Kendinizi belli noktalarda kısıtlayın ve frenleyin. İş konusunda size yüklenen kişiler olabilir.

ASLAN
Çoğu zaman beklemediğiniz yerden güzel hamleler gelerek sizi mutlu edebilir ve aşkta huzuru yakalayabilirsiniz.
Partnerinizle ilişkinizi bir adım öteye götürmeyi düşünmelisiniz.

BAŞAK
Aşk konusunda oldukça verimli olacağınız bir gündesiniz.
Emelinize ulaşmak için bazen direkt olarak insanlara fikirlerini sormanız yerinde bir tespit olabilir.

TERAZİ
İletişimsel problemlerinizi çözebilirsiniz, özellikle de aşk ilişkilerinde Venüs'ün etkisini derinden hissedebilirsiniz, partnerinize karşı içinizden geldiği gibi davranın.

AKREP
Maddi kaynaklarınızla sınırlı kalmamak ve hayatın zevklerini tatmak için illa yüklü para kazanmak gerekmediğini anlamak için uygun hareket edebileceğiniz bir gündesiniz.

YAY
Doğa yürüyüşleri, doğa ile haşır neşir olabileceğiniz her türlü aktivite bu bağlamda size iyi gelecektir ve hareketli yaşamınızı destekleyecektir.

OĞLAK
Yüklendiğiniz sorumluluklar hedefinize giden yolda dahi olsa size fazla gelebilir, doğal olarak dinlenmeye ve hayattan keyif almaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

KOVA
Partneriniz de ilişkinizi verimli hale getirmek için elinden geleni yapacak ve karşılıklı çaba ile ilişkiniz düzene girecek. Aşkta sevgi dolu bir dönemdesiniz.

BALIK
Üstünüze gelmek isteyebilirler ancak sakinliğinizi korur ve olayların geçici olduğunu bilirseniz gün sonunda karda olduğunuzu görmek sizi mutlu edecek.