Vav TV İzle
Sesli dinlemek için tıklayınız.
  • 22 Haziran 2022, Çarşamba

22 Haziran günlük burç yorumları

KOÇ
Lüks isteklerinize daha kolay yoldan erişebileceğiniz bir gün olacak. Ayrıca kendinizi özel hissettirecek olay ve durumlar size sıcak ve güvenlik hissi verecek.

BOĞA
Mesleki konularda hitabet yeteneğinizin ön plana çıktığını göreceksiniz. Açıklanması gereken konu olduğunda çevrenizdeki kişiler sizi ön plana sürebilir.

İKİZLER
Saygınlık kazanacağınız ve üstlerinizden destek göreceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde tüm istediğiniz aileniz ve dostlarınızla vakit geçirmek olabilir.

YENGEÇ
Aşk hayatınızda oldukça verimli bir dönem gerçekleşiyor.
Aynı zamanda evli olan ve bebek sahibi olmak isteyen Yengeçler için uygun bir zaman dilimi.

ASLAN
Zamanı yönetmek hususunda başarılarınız özellikle dikkat çekecek.
Yaratıcı fikirleriniz ile gündeme gelmek istiyorsanız başlamanın tam sırası.

BAŞAK
Burcunuzda gerçekleşecek süper dolunay size gelecek vaad ediyor. İlişki ve sağlık gibi her konuda düşünceleriniz hızla gerçekleşirken mutluluğunuz artacak.

TERAZİ
Bugünlerde hızlı ve çevik davranmak yerine ağır ve düşünceli olmanızda fayda var. Evren sizlere olumlu yönde çok fazla seçenek sunacak.

AKREP
İş odaklı düşünme tarzınız sizi yeni bir eğitim ve öğrenime yönlendirebilir.
Egonuzu bir kenara bırakıp yeni bir şeyler öğrenmelisiniz.
Aşk da kapıda.

YAY
Ortaklık ve takım çalışmalarında başarılı olacağınız bir gündesiniz. Başkalarının fikirlerine önem verdiğiniz taktirde mutlak kazançta olacağınız bir gün olacak.

OĞLAK
Bu aralar herkesin sizden yardım istemesi yer yer sizi bunaltsa da nezaketi elden bırakmamanız oldukça taktir toplayacak ve sevenleriniz artacak.

KOVA
Özellikle iş yerinde yapacağınız ani bir stres midenizde ağrı yapabilir ya da ufacık bir gripten hastalığa dönmenize, enerjinizin düşmesine sebep olabilir.

BALIK
Sevecenliğinizden ötürü seveniniz artabilir. Sevgi için her açıdan bolca vaktiniz olacağı gibi kendinizi sevmek açısından yeni stiller denemek için de uygun bir gün.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya
      SON DAKİKA