İşçilere maaş vermeyen CHP'li Milas ilçesi Belediye Başkanı Muhammet Tokat alemlerde!

20.06.2019 14:42

Seçimler biter bitmez işçi kıyımına başlayan CHP'li belediyele işçiye zulüm etmeye devam ediyor! Birçok belediyede yapılan topluca işten çıkarma skandalından sonra şimdi de Muğla'nın Milas ilçesi Belediye Başkanı Muhammet Tokat'ın belediye işçilerine ayladır maaşlarını ödemediği halde İstanbul'da rakı sofrasında eğlendiği prtaya çıktı.


CHP'li Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat, İstanbul Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'na destek olmak amacıyla İstanbul'a geldi. Tokat'ın destek ziyareti daha çok eğlence ziyaretine dönüşünce büyük tepki çekti.

"VİCDANI RAHAT MI?"
Belediye başkanının rakı sofrasında şarkı söyleyip eğlenirken çekilen görüntülerini sosyal medyada paylaşan bir vatandaş, "Bakın Sayın Belediye Başkanımız Muhammet Tokat İstanbul seçime destek için gittim diyor ama bakın ne yapıyor. Sesi de çok güzelmiş. Vicdanı rahat mı?" diye sordu.

"ELEMANLARIN BU DURUMDA İKEN YAPMA"
Facebook'taki 'Şikayetim Var Milas' isimli sayfaya şikayetini yazan vatandaş, sözlerini şöyle sürdürdü: Belediye işçileri yaklaşık 2 aydır maaş alamıyor. Ama başkanımız alem yapıyor. İçsin içene içmeyene saygımız var. Elemanların bu durumda iken yapma be yazık!!!"
kalan karakter 1000

Vatansever Vatansever

Seçimlerden önce CHP genel başkanı ne diyordu.Biz belediye başkanı olduğumuzda hiç bir işçinin,çalışan emekçinin ekmeği ile asla oynamayacağız ve ayrım yapmayacağız diyordu.Bu zihniyetin ömrü yalan dolandan başka bir şey değil,Bunlar asla bü Ülkeye hizmet etmek ve halkı düşünmek gibi bir düşünceleri yoktur.Sadece kendi çıkarları ve kendi menfaatlerini düşünmektedirler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.06.2019 02:14
zeki zeki

valla chp li başkanlar bu işçilerin ekmeği ile oynamayı oyun sanıyor ,eşşek arısı kovanına çomak sokuyorlar .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.06.2019 18:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.