Darbeci Sisi yönetiminden skandal kuşatma! Muhammed Mursi’nin doğduğu köy abluka altında!

18.06.2019 18:56

Mısır emniyet güçleri mahkemede şehit olan Muhammed Mursi'nin doğduğu kasabayı kuşattı. Polis ve askerler kasabalıların evlerinden çıkmasına izin vermiyor.


Mısır'da eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin şehit edilmesinin ardından, bir ayaklanmadan korkan sisi yönetimi ülkede adeta sıkı yönetim ilan etti.

Haberdeki görüntüler amatör kameralar tarafından Muhammed Mursi'nin doğum yeri olan Adve kasabasında çekildi. Kasaba emniyet güçleri ve askerler tarafından kuşatıldı.

Kasaba halkının gıyabi cenaze kılmasına izin vermeyen polis ve askerler, sokak ve caddeleri panzer ve tanklarla kapattı.

Bölgedeki kaynakların aktardığına göre halkın evlerinden çıkmasına izin verilmiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.