CHP mitinginde "Selo'ya özgürlük" sesleri

11 Haziran 2018, Pazartesi


24 Haziran 2018'de düzenlenecek cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri öncesinde adaylar meydanlarda mitinglerine devam ediyor.

Son olarak CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Diyarbakır'da miting düzenledi. Daha önceki miting ve konuşmalarında Türkiye'nin terör politikalarına yönelik skandal açıklamalarıyla gündeme gelen Muharrem İnce, yeni ihanetine imzayı Diyarbakır mitinginde attı.

Birçok mitinginde "Selahattin Demirtaş'ı ziyaret ettim" diyerek övünen, mitinglerinde "Selo başkan" sesleri yükselen Muharrem İnce bu sefer de Diyarbakır mitingindeki "Selo'ya özgürlük" skandalıyla gündeme geldi.

"DEMİRTAŞ" DEDİ ALKIŞ YÜKSELDİ

Konuşmasının başında diğer cumhurbaşkanı adaylarına nezaket ziyareti yaptığını belirten Muharrem İnce, "Selahattin Demirtaş'ı Edirne'de cezaevinde ziyaret ettim" diyince alandan gelen alkışın yükselmesi dikkat çekti.

SKANDALLAR BÜYÜK TEPKİ ÇEKİYOR

Türkiye'nin başarıyla yürüttüğü birçok terör operasyonuna muhalifliğiyle bilinen, "benim moralim askerin moralinden daha önemli" diyen, Afrin'de destan yazan Paşa'ya "senin apoletlerini sökeceğim" diye tehdit eden, Türkiye'nin güvenliğini tehdit eden terör örgütleri PYD ve YPG'ye terörist diyemeyen İnce'nin mitinglerinde ard arda gerçekleşen bu skandallar, sosyal medyada vatandaşlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

kalan karakter 1000

Borcam Borcam

Muharrem in mitingine hdp/pkk lılar katılmış. Aslında terör destekçileri Muharrem i protesto ediyorlar Onlara cevap veremiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.06.2018 15:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.