Bir Zamanlar Çukurova 28. yeni bölüm 2. fragmanı izle

09.04.2019 16:35


"Senin o karın, alıp çocuğunu Yılmaz'a kaçtı!"

Bir Zamanlar Çukurova 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Atv'nin zirveyi kaptırmayan dizisi Bir Zamanlar Çukurova 28. yeni bölümde neler olacak? Yılmaz her şeyi öğreniyor mu? Demir, oğlu Adnan'ı da alıp Yılmaz'ın evine kaçan Züleyha'yı derinden yaralıyor. Adnan'ı yurt dışına gönderen Demir'i annesi Hünkar teselli etmeye çalışıyor. Bu sırada Yılmaz, Müjgan ve Züleyha arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Züleyha ise oğlundan uzak kalışı ile canına kıymak istiyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 28. yeni bölüm 2. fragmanı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.