Kimse Bilmez 23. bölümü tamamı tek parça izle! Kimse Bilmez son bölüm izle |

Kimse Bilmez 23. bölümü tamamı tek parça izle! Kimse Bilmez son bölüm izle | "Kardeşim sensin!"

25.11.2019 01:00

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez'in yayınlanan yeni bölümü izleyicileri ekran başına kilitledi. Kimse Bilmez'in 23. bölümünde kardeşler buluştu. Yılların getirdiği özlem, iki kardeşin gözlerinden akan sevinç gözyaşına dönüştü. Kimse Bilmez 23. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


Kardeşim sensin!


Kimse Bilmez 23. Bölüm izle yeni bölüm izle

Ali ve Pilot, yıllar sonra hayatlarının dönüm noktasına gelirler. Kendilerinden saklanan geçmişleriyle yüzleşen kardeşler, sonunda yeniden tek vücut olmak için sımsıkı sarılırlar. Yılların getirdiği özlem, iki kardeşin gözlerinden akan sevinç gözyaşına dönüşür. Babaları Erniko'nun katilinin Ali'nin olduğunu öğrenen Vedat, bu kavuşmaya izin verecek mi? Kardeşinin mutluluğuna rağmen namlusunu Ali'nin üzerine çeviren Vedat, tetiğe basacak mı? Tüm gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Kurtbey, iki kardeşin kavuşmasından sonra yeni bir plan hazırlar. Kurtbey'in yeni planı, bunca yıl sakladığı gerçeklerden kendisini koruyabilecek mi?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.