Kimse Bilmez 23. bölüm fragmanı yayınlandı! Kardeşler kavuşabilecek mi?

18.11.2019 00:23

Pazar akşamları saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kimse Bilmez'in 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu sahneleriyle Kimse Bilmez 23. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz. Yeni bölümde 'kardeşler kavuşabilecek mi?' İşte Kimse Bilmez'in 23. bölüm fragmanı...


KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali ve ve Pilot, kendilerinden saklanan geçmişleriyle yüzleşmek için adım adım ilerlerler.

KURTBEY İKİ KARDEŞİN KAVUŞMASINI ENGELLİYOR

Kurtbey, iki kardeşin kavuşmasını engellemeye çalışırken geçmişten kalan bir mektup her şeyi daha belirginleştirir. Kurtbey'in üzerine titrediği kızı Zeynep, aslında Ali ve Pilot'un varlığından bile haberdar olmadıkları kardeşleri mi?

UYGAR, SEVDA'YI KAÇIRIYOR

Sevda'ya kavuşamadığı için her geçen gün daha da çıldıran Uygar, bu kez çok ileri gider ve Sevda'yı kaçırır. Sevdiği kadını kurtarmak isteyen Ali, elinden geleni yapacaktır.

PİLOT, SEVDİĞİ KADINI KURTARABİLECEK Mİ?

Öte yandan sevdiği kadını düşmanlarının elinden kurtarmayı başaran Pilot, Duygu'nun ailesine yeniden güven vermeye çalışır. Geçmiş bir türlü Pilot'un peşini bırakmaz. Pilot, sevdiği kadını ve ailesini korumayı başarabilecek mi?

.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.