Kimse Bilmez 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı! Sevda hayallerine ulaşabilecek mi?

Kimse Bilmez 1. bölümüyle izleyici karşısına çıktı! Sevda hayallerine ulaşabilecek mi?

12.06.2019 00:12

Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında yepyeni bir dizi başladı. Kimse Bilmez dizisi ilk bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. İlk bölümde Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaştı. Kimse Bilmez 1. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KİMSE BİLMEZ 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir.

SEVDA, KARDEŞİNİ KURTARMAK İÇİN UĞRAŞIYOR

Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya'dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda'nın kaçışı Ali Hüroğlu'nun evinde sonlanır.

ALİ HOCA KARDEŞİNİ ARIYOR

Yaptığı iyiliklerle "Ali Hoca" olarak ünlenen Ali'nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar'ın, Sevda'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar'ın planlarında yüzünden, Ali'nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz.

KORKUNÇ BİR SIR

Öte yandan Sevda'nın Ali'ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda'yı Ali'ye imkansız kılmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.