Azize’yi şok eden itiraf! Hercai 38. yeni bölüm

Azize’yi şok eden itiraf! Hercai 38. yeni bölüm
29.03.2020 09:54

ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Hercai bu akşam saat 20.00'de 38. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde yaşananlardan sonra bu itiraf Azize'yi şok ediyor. Hercai dizisinin 38. bölüm özel sahnelerini www.takvim.com.tr/video adresinden izleyebilirsiniz.


HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Ben intikamımdan vazgeçtim!"

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur.

REYYAN GERÇEĞİ KABUL EDİYOR

Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

MİRAN'IN KARARI

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister.

MİRAN GALİP GELİYOR

Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler.

AZİZE'NİN İNTİKAM PLANI

Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

BEKLENMEDİK HABER

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.