Suriyeli Mahmut, Elazığ'da toprağı kazıya kazıya enkaz altında kalan kadını kurtardı

Suriyeli Mahmut, Elazığ'da toprağı kazıya kazıya enkaz altında kalan kadını kurtardı

25.01.2020 19:12

Elazığ'da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremde enkaz altında kalan kadın nasıl kurtarıldığını anlattı. “Biz Suriyelilere taş atıyoruz ya, Mahmut isimli Suriyeli tırnaklarıyla toprağı kazıya kazıya elleri paramparça bizi enkaz altından çıkardı. Ben ölsem asla o çocuğu unutmam.” ifadelerini kullandı.


Elazığ'da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremde enkaz altında kalan kadın nasıl kurtarıldığını anlattı.

"ÖLSEM O ÇOCUĞU UNUTMAM"
Yaşadığı o anları gözleri dolarak anlatanda genç kadın "Biz Suriyelilere taş atıyoruz ya, Mahmut isimli Suriyeli tırnaklarıyla toprağı kazıya kazıya elleri paramparça bizi enkaz altından çıkardı. Ben ölsem asla o çocuğu unutmam. Buradan çıktıktan sonra arayıp onu bulacağım" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada yayınlanan bu video kısa süre içerisinden en çok konuşulanlar arasında girdi.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

içimizde ne kadar sütü bozuk kansız vede kahpeler olsa bile millet olarak yardımseveriz.kansız vede kahpelerin beğenmedikleri suriyelilerin bie bu hazımsızlardan bin kat iyi olduklrıda besbelli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.01.2020 10:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.