Sağlık çalışanlarından vatandaşlara Kovid-19'a karşı #EvdeKal çağrısı

Sağlık çalışanlarından vatandaşlara Kovid-19'a karşı #EvdeKal çağrısı

25.03.2020 23:31

Çin'in Wuhan kentinde başlayan ve dünyada birçok ülkede ölümlere neden olan Kovid-19'la mücadele Türkiye'de tüm hızıyla devam ediyor. Başta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olmak üzere sağlık çalışanları da görevlerini en iyi şekilde yerine getirirken Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Dr. Ertuğrul Okuyan, Dr. İrfan Şahin, Dr. Gökmen Kum ve Dr. Sinan Varol koronavirüse karşı tüm vatandaşlara 'evde kalın' çağrısında bulundu. Doktorlar yaptıkları çağrıyı Twitter'dan, "Evet durum ciddi,canla başla çalışıyoruz,burayı terk etmeyeceğiz,tıbbi malzeme ve teçhizat eksiğimiz yok. Biz görevimizi yapıyoruz,ya sen görevini yapıyor musun? #EvdeKal" sözleriyle paylaştılar.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.