Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ndan yeni bir tanıtım yayınlandı!

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ndan yeni bir tanıtım yayınlandı!
31.01.2020 18:39

Yapımcılığını 'Diriliş Ertuğrul' ve 'Kuruluş Osman' projeleri ile büyük başarı kazanan Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği sezonun en iddialı yerli filmi 'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı' filminin yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Fatih Sultan Mehmet'in akıncılarının, Osmanlı'nın Balkanlar'daki kararlı ilerleyişine set çekmek üzere and içen Kral Lazar'a karşı verdiği mücadeleye konu alan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminde, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Seray Kaya ve Selda Alkor oyunculukları ve savaşçı karakterleriyle dikkat çekiyor. Filmde Akıncı Sungur'la güç birliği yapan Bogomil Alina'yı canlandıran Ece Çeşmioğlu dövüş sahnelerindeki başarısıyla tam not aldı.


Fatih Sultan Mehmet'in akıncılarının, Osmanlı'nın Balkanlar'daki kararlı ilerleyişine set çekmek üzere and içen Kral Lazar'a karşı verdiği mücadeleye konu alan filmde, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Seray Kaya ve Selda Alkor oyunculukları ve savaşçı karakterleriyle dikkat çekiyor.

Filmde Akıncı Sungur'la güç birliği yapan Bogomil Alina'yı canlandıran Ece Çeşmioğlu dövüş sahnelerindeki başarısıyla tam not alırken, Ebru Özkan Prenses Maria ve Selda Alkor Kraliçe Irene karakterleriyle göz kamaştırdı.

Ebru Özkan ise Fatih'in babası II. Murad'ın eşi Mara Hatun olarak 'Türkler Geliyor'un öne çıkan oyuncularından biri oldu.

Vizyondaki ilk haftasında seyirciden takdir toplayan 'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı' cuma gününden itibaren yurt dışında da vizyona girmeye başladı. Film toplamda kırkın üzerinde ülkede gösterime çıkacak.