Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152. bölüm tek parça izle! EDHO son bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152. bölüm tek parça izle! EDHO son bölüm full izle
18.12.2019 00:09

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 152. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Tufan içindeki öfkenin dinmesine izin vermeden intikamını almak adına kolları sıvıyor. Hızır'a karşı açacağı savaşta yenilgiye uğramamak için Çakırbeylilerle bir bağı olmayan eski ahbaplarını da cephesine katıyor. Peki, yeni bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


EDHO'DA SULAR DURULMUYOR!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 152. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Sınırsızların kurduğu oyuna, oğlunun canını kurtarmak için dahil olan Tufan, yaptığı hatanın bedelini yine oğlunun canıyla ödemiştir. Orhan'ın ölümüyle eski dostların arasındaki düşmanlık son bulmayacak aksine ikilinin intikam hırsı katbekat artacaktır.

İKİ TARAF BİRBİRİNİ SUÇLUYOR
Bu kayıpla ilgili iki taraf da birbirini suçlarken, masa üyelerinin tavrı gayet net olacak, Tufan'ın infazının biran önce gerçekleşmesi gerektiğini dile getireceklerdir.

TUFAN, HIZIR'I SORUMLU TUTUYOR
Tufan'a göre yaşanan kaybın tek sorumlusu olan Hızır ise hem bir babanın evladını kaybetmesinin ne demek olduğunu bildiğinden hem de Orhan'ı yeğeni olarak gördüğünden cenaze gününden önce kimsenin harekete geçmesini istemez. Hatta ilk hamlenin de Tufan'dan gelmesi gerektiğini savunacaktır.

TUFAN NE YAPACAK?
Tufan ise içindeki öfkenin dinmesine izin vermeden intikamını almak adına kolları sıvar. Hızır'a karşı açacağı savaşta yenilgiye uğramamak için Çakırbeylilerle bir bağı olmayan eski ahbaplarını da cephesine katacaktır.

CENGİZ HAREKETE GEÇİYOR
Yakın dost olan masa üyelerinin arasına kan girdiğini öğrenen Cengiz de Hızır'ı bitirmek için derhal harekete geçer. Tufan'ın acısından faydalanarak yapacağı planla bu krizi fırsata çevirmeye çalışacaktır.