Görenleri hayrete düşüren yaratık!

Görenleri hayrete düşüren yaratık!

27.10.2015 00:00

Paraguay'da denizde bulunan bu ceset olay oldu. Bu yaratığın keçi, tavşan, köpek, tavuk ve benzeri hayvanların kanını emerek öldürdüğü söylenilen efsanevi 'Vampir yaratık' veya Chupacabra olarak bilinen canavarın cesedi olduğu iddia edildi. Latin Amerika'da yaşadığına inanılan bu yaratığın küçük bir ayı büyüklüğünde olduğu söylenir. Bu yeni görüntüler güney Paraguay'ın Itapúa bölgesinde Carmen del Parana kasabasında çekildi. Yaratığın cesedi yetkililer tarafından incelemeye alındı. Adli uzman Pablo Lemir yaratıkla ilgili olarak, 'Bu yaratık insansı özelliklere sahip bir maymuna benziyor' dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.