Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 18.01.2021 11:23
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 18.01.2021 11:51
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm fragmanı yürek sızlattı! 'nin ölümünden sonra da namlunun ucunda...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm fragmanı yürek sızlattı! 'nin ölümünden sonra da namlunun ucunda... 3 haftalık aranın ardından 'nin 6 sezodur devam eden dizisi EDHO 179. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışan , annesi Hayriye Çakırbeyli'nin ölüm haberiyle sarsılır. Bu ani ölüm, tüm ailede şok etkisi yaratırken, haine bir adım daha yaklaşan Hızır Çakırbeyli de namlunun ucundadır. Çakırbeyli ve Façalı ailesi EDHO 179. bölümde milyonları bir kez daha ekran başına kilitleyecek. Hayriye Çakırbeyli karakterine hayat veren EDHO 179. bölümde izleyiciyi gözyaşlarına boğacak...

EDHO'da yürek sızlatan ölüm haberi!

EDHO 179. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin efsane dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm fragmanı yürek sızlattı! Hayriye Çakırbeyli'nin ölümünden sonra Hızır da namlunun ucunda. İşte EDHO 179. bölümde yaşanacaklar...

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunu; Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu ve Ozan Akbaba gibi isimlerin oluşturduğu ve Salı akşamı heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle tutkunlarının karşısına geçen reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179.bölümde sürprizlerle dolu gelişmeler yer alıyor.

EDHO 179. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur.

Bu ani ölüm, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çokta Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin ölümünü hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır. Ebru ise Hızır Çakırbeyli'yi öldürmek için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister.

   Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirir.

   Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

   Sabina Toziya, 17 Nisan 1946 yılında Üsküp'te dünyaya gelmiştir. Tam olarak adı; Sabina Ajrula Tozija'dır. Sabina Toziya, Üsküp Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. Üsküp, Makedonya ve Yugoslavya'da oyunculuk yapan Sabina Toziya Türkiye'de ilk kez Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi ile televizyon ekranlarında yer almaya başlamıştır. Sabina Toziya ayrıca ülkemizde 1976 yılı yapımlı Öyle Olsun ve 2016 yapımı Annemin Yarası isimli filmlerde de rol almıştır.

   Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hayriye Çakırbeyli karakterine hayat veren Sabina Toziya, 1.65 metre boyunda, 73 kilo ve Koç burcudur.