Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.11.2019 10:10
  • Son Güncelleme: 19.11.2019 17:15

Atv son bölüm izle 19 Kasım! Kemal Büyükdeniz'in katili oğlu ve komşusu mu?

son bölümde son dakika gelişmesi! Hafta içi her gün Atv ekranlarında ele aldığı konularla izleyiciyi ekrana kilitleyen Müge Anlı, birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştırmaya devam ediyor. 48 yaşındaki hurdacı Kemal Büyükdeniz, 5 Ağustos günü yaylada silahla vurularak öldürüldü. Kemal Büyükdeniz'in ölüm nedeni arsa mı yoksa oğlunun kız arkadaşına yakınlık göstermesi mi? Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayınında neler yaşandı merak ediyorsanız, 19 Kasım Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümü izleyebilir, son dakika gelişmelerini haberimizden takip edebilirsiniz!

canlı yayınında son dakika gelişmesi! Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan, faili meçhul kayıp ve cinayetleri büyük bir titizlikle araştıran ve çözüme kavuşturan Müge Anlı'ya çıkan Yusuf Büyükdeniz'in, "Babamın katilini söylersem ortalık karışır" sözleri herkesin aklını karıştırmıştı. Yusuf Bey, Müge Anlı'nın soruları üzerine dün yayınlanan canlı yayında o ismin Hasan Kasnakçı olduğunu itiraf etti. Ancak Yusuf Büyükdeniz'in ileri sürdüğü bu bilgi üzerine Müge Anlı ve ekibi detaylı incelemelerine devam ettti. 19 Kasım ında neler yaşandı?Hepsi ve daha fazlası için 19 Kasım Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümü izleyebilir, detayları haberimizden takip edebilirsiniz!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.