Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.04.2019 17:51
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 10:30

Bamsı (Alp) Beyrek öldü mü, tarihte nasıl öldü? ?

145.bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından savaşta ağır bir şekilde yaralanan "Bamsı ölüyor mu?" sorusu akıllara takıldı. "Türk'ün mefkuresinin yeniden hayat bulacağı İslam aleminin en uçtaki sancağı olacaktır Yeni Hisar" diyen savaş için planlarını birbir açıklıyor. Yeni bölümü yine izleyenleri ekranlara kilitleyecek olan Diriliş Ertuğrul'da Albastı'nın kimliği ortaya çıkıyor. Peki Diriliş Ertuğrul Bamsı (Alp) Beyrek öldü mü? ?

Diriliş Ertuğrul bu gece yine solukları kesen bir bölüm ile ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul son bölümde Bamsı Alp çocuğunu kurtarmak isterken düşmanın eline düşüyor. Dizinin fanatikleri Bamsı Alp'in ölmesinden korkuyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Bamsı (Alp) Beyrek öldü mü? Peki bir diğer önemli karakter olan Ertuğrul bey tarihte nasıl öldü? Tüm bu soruların cevabı haberimizde yer alacak. Bu arada Ekranın sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 29 Mayıs günü yayınlanacak 150. bölümüyle final yapacak.

Bamsı Beyrek Dede Korkut hikâyelerinde, Türk, Azeri ve bazı Altay efsaneleri ile masallarında bahsedilen Türk kahraman. Bey Böyrek, Bay Bura, Bey Birye, Beğ Beyreg, Bey Beyrek, Bay Börek, Bağ Böğrek gibi adlarla da bilinmektedir. Atının adı Dengiboz veya Bengibozdur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.