Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.04.2019 10:13
  • Son Güncelleme: 11.04.2019 18:51

canlı yayında DNA testinin sonucunu açıkladı! 11 Nisan

Atv ekranlarında yayınlanan ile Tatlı Sert son bölümde, ile Hatice Köse'nin kardeş olup olmadıklarına ait DNA raporu sonucu açıklandı. Hafta içi her gün Atv ekranlarında faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştıran Müge Anlı canlı yayınında bugün neler yaşandı merak ediyorsanız, ü izleyebilirsiniz...canlı yayında oğlu Engin Karakollu'yu öldürdüğünü itiraf eden Arif Karakollu, kasten adam öldürme sulçamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. annesi Marya Kornelya Linthus ölüm döşeğindeyken, genç kadının babasının Türk olduğunu söyledi. Monique Hanım, Müge Anlı canlı yayınına çıkıp hiç görmediği Türk babasını bulmak istediğini belirtti. Canlı yayına birden fazla gelen konuklar arasından Hatice Köse, bu hikayeye en yakın kişi olarak görüldü ve DNA testi yapıldı. Hatice Köse'nin Monique Witteman ile kardeş olup olmadığı 11 Nisan Müge Anlı canlı yayınında ortaya çıktı. Hepsi ve daha fazlası için 11 Nisan Atv Müge Anlı son bölümü izleyebilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.