Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 11.04.2019 11:21
  • Son Güncelleme: 12.04.2019 14:58

'tan devrim gibi karar! Kuruluşundan bu yana...

Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması olan 'a devamlı olarak ve geliyor. Bu özellikler ise Whatsapp kullanan milyonları etkiliyor. Yeni gelen güncelleme de ise Whatsapp'ta bir kişiyle görüşme başlatabilmek için o kişinin kullanıcının telefon rehberine eklemesi gerekiyor.

Whatsapp'ın yeni (özelliği) güncellemesi kademeli olarak kullanıcılara sunulmaya başladı. WhatsApp'a gelecek yeni bir güncelleme ile birlikte kullanıcılar, telefon rehberlerine ilgili kişiyi eklemese de WhatsApp uygulamasını kullanıyor olması halinde görüşme başlatabilecek. En yeni sürümü indiren kullanıcıların telefonlarında otomatik olarak söz konusu özellik aktif hale gelecek. Peki Whatsapp'ın yeni (özelliği) güncellemesi nedir? WhatsApp nasıl kullanılır? İşte tüm detaylar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.