Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 05.04.2019 16:18
  • Son Güncelleme: 11.04.2019 11:04

hangi hesapları kapatıyor?

Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması 'ta yapılan en ufak değişiklik milyonlarca kullanıcıyı etkiliyor. Bu bağlamda WhatsApp, güvenlik ve gizliliği tehdit eden uygulamaları geçici süreliğine kapatma kararı aldı.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, güvenlik ve gizliliği tehdit eden uygulamaları geçici süreliğine kapatma kararı aldı. Peki o uygulamalar neler? 2010 yılında hayatımıza giren WhatsApp'ın şu anda milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Gün geçtikçe artan kişi sayısı, popüler uygulamayı çeşitli güvenlik sorunlarına maruz bırakıyor. Hal böyle olunca Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp, güvenlik ve gizlilik açısından yeni bir karar aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.