Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.02.2020 08:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.02.2020 08:10
ABONE OL

'u "ittirmeye" çalışan "holding züppelerine" zor soru

Sabah Gazetesi yazarı , bugünkü köşesinde futbol camiasında son günlerde yaşanan tartışmalara değindi. Ardıç, son günlerde eleştirilerin odağında olan Başkanı 'a ilişkin "Bir ara, Ali Koç'u cumhurbaşkanı adayı olarak "ittirmeye" çalışan "holding züppeleri" vardı... "Fenerbahçe'yi yönetemeyen adamın Türkiye'yi nasıl yönetebileceği" sorusuna cevap vermekle yükümlüdürler." ifadelerini kullandı.

Ali Koç'u ittirmeye çalışan holding züppelerine zor soru

İşte Engin Ardıç'ın o yazısı:

Futbol bu, kazanırsın, kaybedersin, ya da berabere kalırsın.

Tribününde, futbol çemişlerinin "koreografi" demekte ısrar ettikleri gösterilerden de yaparsın. (Daha da beteri, "kareo" diyeni de var.) Ama "seni de seni seveni de sevmiyoruz" diye bir pankart açarsan işin rengi değişir...

Maçın sonucuna da kızabilirsin.

Ama sahaya su şişesi ve daha da beteri "sökülmüş koltuk" atarsan işin rengi değişir. Eskiden bıçak atan da vardı."Küfürlü tezahürat" önlendi.

Maçlara "kadın seyirci" de sağlandı.

Ama sevgisizliğin, nefretin, hırboluğun önü alınamıyor.

"Lumpenlerden" şimdilik daha fazla bir şey beklemiyoruz...

Ama her kulübün bir de başkanı vardır ve özellikle "pankartlar" onun denetiminde olmalıdır, olduğu varsayılır."Bilmemkaçıncı yıldönümünde Yeşilay'ı kutlarız" türünden pankartlar açmak marifet değildir.

Kendini bilen bir başkan, tribünde dangalakça pankartların açılmasına engel olmak zorundadır.

Bir ara, 'u cumhurbaşkanı adayı olarak "ittirmeye" çalışan "holding züppeleri" vardı...

"Fenerbahçe'yi yönetemeyen adamın Türkiye'yi nasıl yönetebileceği" sorusuna cevap vermekle yükümlüdürler.

Ya da laf, şu son maçta açılan diğer bir pankarta gelir dayanır:

"Herkes haddini bilecek!"

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

OSMANLI OSMANLI

ülkeyi yönetmek ,öyle şirket yönetmeye benzemez ,bunlarda bol paradan dolayı ,ben her şeyi bilir yaparım havası var ..parayı hamuduyla götürmek için ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.02.2020 09:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.