Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Memurlar
 • 03.08.2020 09:22
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 21.07.2021 09:17
ABONE OL

Hastanelere en az ilkokul mezunu ambulans şoförü, hasta danışmanı, anestestezi teknikeri alımı...

Onlarca şehirde Hastanelere en az ilkokul mezunu olmak şartı ile personel ve işçi alımları yapımakta. Kadrolara yapılacak olan personel alımları ve başvuru bilgileri, alım yapılan şehirler ile başvuru adımları aşağıda belirtilmektedir.İŞKUR üzerinden yayınlanan duyurularda en az ilkokul mezunu olmak şartı ile hastanelere personel alımı yapılacağı açıklandı.

En az ilkokul mezunu ambulans şoförü, ATT, sekreter, temizlik personeli alımı...

BİR ÇOK ŞEHİRDE HASTANELERE İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI

İŞKUR üzerinden yayınlanan duyurularda en az ilkokul mezunu olmak şartı ile hastanelere personel alımı yapılacağı açıklandı. ATT, Anestezi teknikeri, ambulans şoförü, hemşire, sekreter, hasta danışmanı, yaşlı bakımı elemanı, temizlik personeli, klinik destek elemanı, hasta kayıt kabul görevlisi kadrolarına yapılan personel alımlarında başvuru bilgileri aşağıda bulunmakta

AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIM İÇİN TIKLAYINIZ

   HASTANELERE BAŞVURULAR BAŞLADI

   İlanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki adımları izleyerek başvurusunu internet üzerinden, İŞKUR resmi internet adresinden yapması gerekmektedir.

   - Aşağıdaki linki kopyalayın.

   https://esube.iskur.gov.tr/

   - Yukarıdaki linkte açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın.

   - Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın.

   - Son olarak iş arama sayfasında MESLEK yazan kısma başvuru yapmak istediğiniz kadronun adını yazın ve başvurunuzu yapın.