Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.02.2020 09:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.03.2020 19:17
ABONE OL

En az ilköğretim mezunu Şehir hastanelerinde çalışacak personel aranıyor!

üzerinden KPSS şartsız olarak şehir hastanelerine personel alımları yapılacak. 'de sağlık sektörüne damga vuran ve sayıları her gün artan bu hastaneler için personel ihtiyacı ise giderek artmakta. İŞKUR üzerinden şehir hastaneleri için en az ilk öğretim mezunu personel alınacağı belirtildi.

En az ilköğretim mezunu Şehir hastanelerinde çalışacak personel aranıyor!

En az ilköğretim mezunu adaylar için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden şehir hastanelerinde çalışacak personel arandığı açıklandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da aktarıldı. Şehir hastanelerinde çalışacak personellerde aranan başvuru şartlarının yanı sıra adayların yapacakları görevler de belirtildi.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

ŞEHİR HASTANE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Şehir hastane personel alımı ilanında adaylarda aranan genel başvuru şartları da belli oldu.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden şehir hastanelerinde çalışacak personel alımı ilanı genel başvuru şartları şöyle:

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

-18 yaşını tamamlamış olmak.

-Görevini yapmakta herhangi bir sağlık sıkıntı bulunmamak.

-Kronik ve bulaşıcı bir hastalığı olmamak.

-Hijyen kurallarına özen göstermek.

ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında adayların aşçı olarak görevlendirileceği ifade edildi.

ŞEHİR HASTANE PERSONEL ALIMI İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında adayların aşçı olarak görevlendirileceği ifade edildi.

Elazığ Şehir Hastanesi Personel Alımı,

İş Başvurusu Elazığ Şehir Hastanesi; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak.

Elazığ Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şehir Hastanesinde belirli departmanlarda iş yapmak isteyenler, İşkur ilanlarına başvurabilir ya da Euroclean web sitesi üzerinden aşağıda verdiğimiz link i kullanarak başvuru gerçekleştirebilirler.

Elazığ Şehir Hastanesi içerisinde hastaların mutlulugu ve güvenliliğini baz alıyor ve kaliteli hizmet açısından boş kadro ve bölümlerde personel eksikliği nedeni ile fazla sayıda memur işçi personel eleman alımı yapılmaktadır.

Yalnızca kabul edilecek hasta kabul rakamları açısından değil, aynı yer de çevre illerin tamamı ve Elazığ bölgesinde iş imkanı tanıması açısından da oldukça önemli bir projedir. Şehir Hastanesinin ilgili bölümlerince açıklanan veya önümüzde açık kadro ve pozisyonlar konusunda yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ;

Personel Alınacak Pozisyonlar;

Temizlik, Güvenlik, Yemek, Çamaşırhane, İlaçlama, Hasta yönlendirme ve refakat, Yardım masası, Otopark Elazığ Şehir Hastanesinin temizlik, güvenlik, yemek, çamaşırhane, ilaçlama, hasta yönlendirme ve refakat, yardım masası, otopark personel hizmetlerinin tamamını Euroclean firması 1000 kişiye yakın personel sayısı ile hizmet vermeyi planlamaktadır. Hastane Özellikleri Yatak Kapasitesi: 1.038 Poliklinik Sayısı: 227 Tek Kişilik Oda: 334 Çift Kişilik Oda: 169 Ameliyathane Sayısı: 37 Yoğun Bakım Yatak Sayısı: 160 Diyaliz Yatak Sayısı: 25

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.