Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 07.10.2019 09:15
  • Son Güncelleme: 13.10.2019 17:14

ve üzerinden işçi alıyor! İşte şartlar

Marketler Zinciri belirli dönemler aralığında aracılığıyla işçi alımı yapıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan son ilanlarda reyon görevlisi, kasiyer ve market elemanı alımı gibi çeşitli pozisyonlarda alım gerçekleştirilecek. İŞKUR'da yer alan ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar ilanlar hakkında bilgi edinmek istiyor.

ŞOK ve BİM İŞKUR üzerinden işçi alıyor! İşte şartlar

İŞKUR personel ve işçi alımları tüm sürati ile devam ediyor. Bu bağlamda İŞKUR üzerinden BİM ve ŞOK marketler zincirine işçi alımı yapılacak. ŞOK ve BİM Marketler Zincirinde görevlendirmek üzere personel alım ilanı İŞKUR'un resmi sitesinde yayımlandı. İŞKUR'un resmi sitesinden yayımlanan işçi alım ilanları, iş arayışı bulunan vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.