Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.07.2019 09:27
  • Son Güncelleme: 29.07.2019 17:34

30 belediye için personel alımı başladı! Belediyeye göre

Türkiye genelinde bulunan 30 farklı belediye bünyesine 336 personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Peki hangi Belediye hangi kadroda alım yapacak? Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte şahsen belediyelere gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

30 belediye için personel alımı başladı! Belediyeye göre kadro dağılımı

Temmuz ayının sonlarına yaklaştığımız şu zamanlarda personel ve memur alım ilanlarını açıklamaya devam ediyor. Ülke genelinde bir çok belediye bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacaklarını duyuru etti. İŞKUR personel alımları devam ederken bizde sizlere piyasaya sürülen Belediye ilanları hakkında detaylı bilgiyi haberimizde vereceğiz.

İŞKUR İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Adaylardan başvuru şartı olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, En az ilköğretim mezunu olmak veya okur yazar olmak, Alım yapılacak mesleğe göre ilgili deneyime ve belgeye sahip olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranmaktadır

İŞKUR HANGİ ŞEHİRDE ALIM YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan belediye personel alım ilanlarına göre 30 şehirde bulunan belediye alım yapacağı ilan edildi. Bu kapsamda, , Adıyaman, Aydın, Niğde, , Kırklareli, Zonguldak, , Trabzon, Bursa, , Aksaray, Çanakkale, Afyonkarahisar, Burdur, Adana, ordu, İzmir, Kastamonu, Kırıkkale, Tekirdağ, Kastamonu, Antalya, Tokat, Yozgat, Balıkesir, Ankara, Kütahya ve Bartın illerinde bulunan farklı belediyeler alım yapacak.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

Yukarıda sizlerle paylaştığımız belediyeler farklı pozisyonlarda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Bu yönde alım yapılacak bazı kadrolar ise, idari işler şefi, beden işçisi, şoför, oto motor tamircisi, harita mühendisi, Bahçıvan, Bakım onarım ustası, çöp toplama personeli, idari personel, kasiyer, saha görevlisi, Su kanal ustası, Çocuk gelişimi meslek elemanı, temizlik işçisi, çeşitli alanlarda operatör, Garson, katı atık personeli, özel güvenlik görevlisi, Vasıfsız işçis, Tır çekici şoförü, Büro personeli, çaycı, Engelli olarak Büro yönetimi ve Sekreterlik gibi pozisyonlarda işçi ve personel alımı yapılacağı duyuruldu. Ancak tabikide her belediye için alım yapılacak kadro farklıdır. Bu sebeple belediye ilanlarını incelemenizde fayda vardır.

İŞTE BELEDİYE İLANLARI:

Aşağıda sizlerle paylaşacağımız listede hangi belediyenin alım yapacağına ulaşabileceksiniz ve sonunda yazan tarihler ilanların son başvuru tarihleridir. Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte şahsen belediyelere gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

30 BELEDİYE 336 PERSONEL ALIMLARI VE KADRO DAĞILIMI:

Aşağıdan 30 belediye ilanına ulaşarak alım yapılacak kadroları inceleyebilirsiniz. Haberimizin sonunda ise başvuru bilgilerini görebilirsiniz.

1. Bursa Osmangazi Belediyesi: 5 Katı Atık Personeli (Şoför, Toplayıcı, Mevkici) Alacak.

2. Tekirdağ Kapaklı Belediyesi: 1 Çaycı, 1 Aşçı ve 2 Beden İşçisi ( Genel ) olmak üzere 4 İşçi alacak.

3. Gümüşhane Torul Belediyesi: 1 İşçi

4. Çanakkale Kepez Belediyesi: 2 park temizlik İşçisi ve 1 Kültürel Hizmet Görevlisi

5. Siirt Belediyesi: 70 Temizlik İşçisi

6. Kırıkkale Yahşihan Belediyesi: 1 Şoför Yük Taşıma

7. Aksaray Eskil Belediyesi: 1 operatörü

8. Konya Doğanhisar Belediyesi: 2 temizlik İşçisi, 2 İdari İşçi olmak üzere toplamda 4 kişi.

9. Muğla Ula Belediyesi: 1 Bilet Satış Personeli

10. Hatay Samandağı Belediyesi: 2 Şoför ve 1 Grafik Tasarımcı olmak üzere 3 kişi alınacak.

11. Afyon Sülün Belediyesi: 3 Beden İşçisi

12. Tekirdağ Muratlı Belediyesi: 1 işçi, 4 Atık Toplama İşçisi, 1 Kaynakçı, 2 Yük ve Yolcu Taşıma Şoförü ve 2 Şoför olmak üzere 10 kişi alınacak.

13. Konya Halkapınar Belediyesi: 1 Büro İşçisi ve 1 İnşaat ve Parke Ustası, 1 Boya ve Dekorasyon ustası, 1 şoför olmak üzere 4 kişi.

14. İzmir Tire Belediyesi: 1 Ekmek ustası, 2 Park ve Bahçe Elemanı,

15. Bursa Kesbeltaş Belediyesi: 1 Park ve Bahçeler personeli, 1 Sokak hayvanı toplama ve Bakım işçisi ve 1 İş Makinesi Operatörü olmak üzere 3 kişi alınacak

16. Manisa Gölmarmara Belediyesi: 1 Maden Mühendisi

17. Tunceli Akpazar Belediyesi: 1 Büro Personeli, 1 işçi ve 1 Temizlik işçisi olmak üzere 3 kişi.

18. Tunceli Pertek Belediyesi: 1 Büro Elemanı, 1 Şoför ve 3 beden işçisi olmak üzere toplamda 5 işçi alınacak.

19. Muğla Marmaris Belediyesi: 5 Genel Hizmet İşçisi

20. Manisa Akhisar Belediyesi: 1 personel ve 85 Beden İşçisi olmak üzere 86 kişi alınacak.

21. Muğla Bodrum Belediyesi: 19 Şoför, 36 Deneyimsiz beden işçisi, 2 greyder Operatörü, 8 usta olmak üzere 64 kişi alınacak.

22. Afyonkarahisar Susuz Belediyesi: 1 Temizlik Personeli

23. Erzurum Karaçoban Belediyesi: 2 Şoför

24. Adana İmamoğlu Belediyesi: 1 Aşçı, 2 Aşçı yardımcısı, 1 beden İşçisi, 2 Büro İşçisi, 6 Temizlik Personeli, 1 İş Makinesi Operatörü ve 2 Spor Eğitmeni olmak üzere 15 işçi alınacak.

25. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi: 2 Cankurtaran, 2 Antrenör, 1 Havuz Operatörü, 1 Temizlik işçisi ve 1 İdari Personel olmak üzere toplamda 7 işçi alınacak.

26. Konya Doğanhisar Belediyesi: 1 Hizmet Araco Şoförü

27. Çanakkale Bayramiç Belediyesi: 1 Temizlik İşçisi

28. Erzurum Tekman Belediyesi: 1 Şoför ve 1 Koordinatör olmak üzere toplamda 2 işçi alınacak.

29. Bilecik Bozüyük Belediyesi: 25 beden İşçisi

30. Kırıkkale Kıyıköy Belediyesi: 2 Temizlik ve Beden İşçisi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.