Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.07.2019 12:14
  • Son Güncelleme: 25.07.2019 11:51

haftanın : , , ilanları

aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya farklı kurumlar tarafından ı yapılacak. Yayımlanan ilanlara göre toplamda 81 kişilik boşluk ile işçi ve personel alımı yapılacak olup ilanlar yayımlandı ve başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularına 2019 tarihi itibari ile başlayabiliyor.

İŞKUR haftanın ilanlarını yayımlamaya başladı. 17 Temmuz 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış ilanlara göre farklı kamu kurumları personel alımı yapacak. İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır. İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır. Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez. İşte İŞKUR 16 Temmuz haftanın kamu ilanları: SGK, MEB, MSB personel alım ilanları ve İŞKUR başvuru şartları nedir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.