Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Güncel
  • 28.02.2020 23:23
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.02.2020 23:55
ABONE OL

Son dakika: MSB açıkladı: 'de 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Ateşkesi sağlamak üzere bölgesinde bulunan unsurlarımıza Rejim tarafından düzenlenen topçu saldırısında 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır." denildi. TSK'nın misliyle karşılık vermesiyle 56 Esad rejimi unsuru etkisiz hale getirildi. 18 günde 2094 rejim askeri etkisiz hale getirildi.

İdlib'den acı haber!

Ateşkesi sağlamak üzere bölgesinde bulunan Mehmetçiğe Rejim tarafından düzenlenen topçu saldırısında 1 kahraman askerimiz şehit oldu, 2 askerimiz yaralandı.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza Rejim tarafından düzenlenen topçu saldırısında 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Bölgede ateş altına alınan Rejim hedefleri vurulmaya devam edilmektedir." denildi.

TSK'nın misliyle karşılık vermesiyle unsuru etkisiz hale getirildi.

56 REJİM UNSURUNUN DA ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama; Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz. Şehitlerimizin kanını hiçbir zaman yerde bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız!

Bölgedeki çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre; ateş altına alınan rejim hedeflerinden 8 tank, 4 zırhlı muharebe aracı, 5 obüs ve 2 çok namlulu roketatarın imha edildiği, 56 Rejim unsurunun da etkisiz hale getirildiği öğrenilmiştir.

REJİM HEDEFLERİ ATEŞ ALTINDA
18 günde 2094 rejim askeri etkisiz hale getirildi.