Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.12.2019 14:10
  • Son Güncelleme: 07.12.2019 14:14

'in katili neden 'a götürüldü? Gerçek ortaya çıktı

'in katili tutuklandıktan sonra hangi cezaevine nakledileceği büyük bir tartışma konusu olmuştu. Önce , sonra ve en son 'da sonuçlanan cezaevi yolculuğunun sebebi ise bugün ortaya çıktı.

Ceren'in katili neden Van'a götürüldü?

'in katili tutuklandıktan sonra önce 'daki cezaevine konulması gündeme geldi.

Ancak Ordu'daki cezaevinde Ceren'in bazı yakınlarının da görev yaptığı anlaşılınca Arduç'un 'taki T tipi cezaevine gönderilmesi kararı çıktı.

BU TÜR SUÇLULARA SALDIRAN MAHKUMLAR OLDUĞU İÇİN KABUL EDİLMEDİ
Hürriye'in haberine göre, Şırnak'taki cezaevi yönetimi, cezaevinde daha önce bu tür suçlulara saldırmaktan sabıkalı mahkumların bulunduğunu, Arduç'un Şırnak'a naklinin bu nedenle sakıncalı olabileceğini bildirdi.

Bunun üzerine Arduç için başka bir cezaevi belirlendi. Arduç dün sabah 'daki yüksek güvenlikli cezaevine nakledildi. Bu süreç nedeniyle Arduç'un adliyeden çıkarılması da gecikti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.