Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.12.2019 15:20
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.12.2019 15:27
ABONE OL

'in katili neden 'a sevk edildi? Gerçek ortaya çıktı

'da 20 yaşındaki 'i bıçaklayarak öldüren katil 'un 'taki cezaevine gitmek istemediği söylenmişti fakat gerçek başka çıktı. Şırnak Cumhuriyet Başsavcılığının, uygun cezaevi şartları olmadığı için Arduç'u kabul etmediği öğrenildi.

Ceren'in katili neden Van'a sevk edildi?

'i evinin önünde bıçaklayarak öldüren ve çıkarıldığı mahkeme tarafından "canavarca hisle adam öldürmek ve iki polisi yaralamak" suçlarından tutuklanarak Perşembe Efirli F Tipi Cezaevine gönderilen , geceyi tek kişilik hücrede geçirdi.

ŞIRNAK CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI KABUL ETMEDİ
Bu arada zanlının 'a nakledilmesiyle ilgili çalışma yapıldı. Nakil için aracın hazırlanması sırasında Şırnak Cumhuriyet Başsavcılığı, Şırnak'ta uygun cezaevi şartları olmadığı için kabul etmedi.

KATİL VAN'A NAKLEDİLDİ
Özgür Arduç, güvenlik gerekçesiyle sabahın erken saatlerinde cezaevi nakil aracıyla yola çıkarıldı. Bir süre 'da bekletilen Arduç, ardından 'a gönderildi. Katil zanlısı Arduç, cezasını Van cezaevinde çekecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.