Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.10.2019 09:20
  • Son Güncelleme: 29.10.2019 09:20

ı cep telefonu mesajı ! !

En anlamlı ve duygusal ı mesajları bu sayfada. Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet'in 96. yılı tüm yurtta büyük bir gururla kutlanmakta, uzakta olan vatandaşlar ise duygularını mesajlarlarla paylaşmaktadır. Atatürk'ün Cumhuriyet ile ilgili sözleri, Cumhuriyet Bayramı şiirleri, ve için haberimizi okumalısınız. Yarın Cumhuriyet Bayramı! Atatürk'ün Cumhuriyet sözleri ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel mesajları sizler için derledik. İşte kısa ve öz 29 Ekim kutlama mesajları... 29 Ekim, Cumhuriyeti'nin resmen kurulduğu tarih olarak her yıl kutlanır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı cep telefonu mesajları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Türkiye'nin kuruluşunu temsil ettiği için çok büyük önem arz etmektedir ve her sene coşkuyla kutlanır. Türkler ve kendini Türk hissedenler de Cumhuriyet Bayramı Whatsapp mesajları ve SMS mesajları haberimizde yer alıyor. Resimli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajlarını paylaşmak isteyenlerin en merak ettiği konulardan biride 29 Ekim mesajlarının nereden paylaşılması gerektiğidir. 29 Ekim mesajlarınızı sosyal medya hesaplarını olan Facebook, Twitter ve İnstagram üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca dünyanın en çok kullanılan konuşma uygulaması üzerinden resimli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajlarını paylaşabilirsiniz....

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.