Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.06.2019 18:42
  • Son Güncelleme: 14.06.2019 01:55

İşte adayı İmamoğlu ile en yandaş arkadaşı Portakal'ın yayınlamadığı skandal görüntüleri

Belediye Başkan adayı ’nun salonu kullanma hakkı olmamasına rağmen zorla işgal etmesi sırasında Valisi’ne yönelik ‘Valiniz itlik yapmıştır’ ifadelerini kullanmış fakat her defasında bunu inkar etmişti. Skandal ifadeyi kullanan İmamoğlu son açıklamasında ise ‘vali basitlik yaptı’ dediğini öne sürmüştü. En yandaş CHP'li da İmamoğlu'nun 'it' ifadesini kullandığını bile bile görüntüleri yayınlamaktan kaçınmıştı. İmamoğlu'nun inkar ettiği ve en yandaş arkadaşı Portakalın ısrarla sakladığı o skandala ait görüntüler ise ortaya çıktı. Böylelikle İmamoğlu'nun tescilli bir yalancı olduğu kanıtlanmış oldu. Her yaptığını ve dediğini inkar etmekten çekinmeyen İmamoğlu'nun bu son skandalın ardından vatandaşın gözünde güvenirliği ise kalmadı. İşte İmamoğlu'nun inkar ettiği en yandaş arkadaşı Portakal'ın da yayınlamadığı o görüntüler...

belediye Başkan adayı 'nun salonu kullanma hakkı olmamasına rağmen zorla işgal etmesi sırasında Valisi'ne yönelik 'Valiniz itlik yapmıştır' ifadelerini kullanmış ardından ise inkar ederek 'vali basitlik yaptı' dediğini öne sürmüştü. En yandaş CHP'li , Haber'de görüntüleri yayınlamaktan çekinmişti.

CEP TELEFONU İLE ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ İNKAR ETMİŞTİ
İmamoğlu skandal olayın ardından gözlerden kaybolmuş olayı unutturmak isterken cep telefonu ile kaydedilmiş görüntüler ortaya çıktı. İmamoğlu'nun iyice psikolojisini bozan bu görüntülerde İmamoğlu'nun hakareti görülüyor.

İŞTE İMAMOĞLU'NUN AŞAMA AŞAMA YALAN SÖYLEDİĞİ O ANLAR

TESCİLLİ BİR YALANCI OLDUĞU KANITLANDI
İmamoğlu ise bu görüntüyü yalanlama ve inkar yoluna giderek kendisinin hakaret etmediğini 'basitlik' dediğini öne sürdü. Her defasında skandallara imza atan ve inkar etmekten çekinmeyen İmamoğlu'nun tescilli bir yalancı olduğu kanıtlandı.

TESCİLLİ YALANCI İMAMOĞLU'NUN VATANDAŞIN GÖZÜNDE GÜVENİRLİĞİ KALMADI
Her yaptığını ve dediğini inkar etmekten çekinmeyen CHP'nin adayı İmamoğlu'nun bu son skandalın ardından vatandaşın gözünde güvenirliği ve inandırıcılığı kalmadı.

YANDAŞ PORTAKAL GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAMADI
Yandaş CHP'li Fatih Portakal Ordu'da yaşanan olayın ardından FOX Ana haberde "İmamoğlu'nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik" demişti. Portakal'ın bu açıklamasının ardından kamuoyunda görüntülerin yayınlanması çağrısı yapıldı.

O SKANDAL GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
En yandaş CHP'li Fatih Portakal, FOX Haber'de görüntüleri yayınlamaktan çekinmişti. İşte İmamoğlu'nun inkar ettiği en yandaş arkadaşı Portakal'ın da yayınlamadığı o görüntüler...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.