Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.06.2019 22:18
  • Son Güncelleme: 11.06.2019 22:36

'li 'vali' sorusuyla gerildi!

Büyükşehir Belediye Başkan adayı özel bir televizyon kanalında gazetecilerin sorularını yanıtladı. CHP İstanbul Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu Valisi Seddar Yavuz’a yönelik ‘Valiniz itlik yapmıştır’ dediniz mi? sorusu üzerine yine gerildi. Yasal hakkı bulunmamasına karşın 'yi kullanmaya çalışan CHP İstanbul adayı İmamoğlu, 'ne yönelik hakaret dolu sözler sarf etmişti.


Büyükşehir Belediye Başkan adayı özel bir televizyon kanalında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yasal hakkı bulunmamasına karşın 'yi kullanmaya çalışan CHP İstanbul adayı İmamoğlu, Valisi'ne yönelik hakaret dolu sözler sarf etmişti.

İMAMOĞLU'NUN KİMYASI BOZULDU
SABAH Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu'nun "Vali Bey'e o ifadeyi kullanmadığını kamuoyu önünde teyit eder misiniz?" sorusu üzerine İmamoğlu gerildi. Müderrisoğlu'nun sorusunu sormasına izin vermeyen İmamoğlu, 'ne hakaret dolu sözleri söylemedim diyemedi. Yine aynı cümleleri tekrarlayan İmamoğlu, özür dilemek yerine pes dedirten açıklamalarına devam etti. İmamoğlu, "Vali basitlik yapmıştı. Vali Bey'in kurduğu da bir tuzaktır özür borcu vardır" dedi.

FATİH PORTAKAL'DAN İMAMOĞLU'NA KORUMA KALKANI
Valiye hakaretin görüntüsü de sadece FOX kameramanları kaydetti. Fatih Portakal da "İmamoğlu'nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik" dedi ve "Ekrem İmamoğlu o sözleri söyleyemez. Devlet hepimizin devleti, vali de hepimizin valisi. Siyasetçinin valiye böyle sözler söyleme hakkı olamaz." ifadelerini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

bu millet bu yalancıyı görmüyormu buna belediye teslim edilirmi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.06.2019 09:27
SECRET SECRET

BAS-İTlik yapıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.06.2019 08:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.