Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.06.2019 21:17
  • Son Güncelleme: 13.06.2019 00:28

En yandaş 'li arkadaşı 'nu bitirdi! Görüntüler var

Büyükşehir belediye Başkan adayı ’nun salonu kullanma hakkı olmamasına rağmen zorla işgal etmesi sırasında Valisi’ne yönelik ‘Valiniz itlik yapmıştır’ ifadelerini kullanmış ardından ise inkar ederek ‘vali basitlik yaptı’ dediğini öne sürmüştü. En yandaş CHP'li , Haber’de arkadaşı İmamoğlu’nu bir kez daha yalanladı. Portakal, "Görüntüler var. Kulaklarımın ne duyduğunu ben biliyorum" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı 5 Haziran Çarşamba günü 'da gerçekleştirdikleri program sonrasında özel uçakla İstanbul'a dönüş yolculuğunda, yasal hakları olmadığı halde Ordu-Giresun Havalimanındaki salonunu kullanmak istemeleri neticesinde meydana gelen olaylar sırasında Seddar Yavuz'a 'Valiniz tam bir it' ifadelerini kullanmıştı.

İmamoğlu skandal olayın ardından gözlerden kaybolmuş olayı unutturmak isterken cep telefonu ile kaydedilmiş görüntüler ortaya çıktı. İmamoğlu'nun iyice psikolojisini bozan bu görüntülerde İmamoğlu'nun hakareti görülüyor. İmamoğlu ise bu görüntüyü yalanlama ve inkar yoluna giderek kendisinin hakaret etmediğini 'basitlik' dediğini öne sürdü.

EN YANDAŞ CHP'Lİ PORTAKAL YALANLADI: HAKARET GÖRÜNTÜLERİ VAR
Yandaş CHP'li Ordu'da yaşanan olayın ardından Ana haberde "İmamoğlu'nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik" demişti. Portakal'ın bu açıklamasının ardından kamuoyunda görüntülerin yayınlanması çağrısı yapıldı. Portakal ise bu akşamki haber bülteninde İmamoğlu'nu bir kez daha yalanladı.

"KULAKLARIMIN NE DUYDUĞUNU BEN BİLİYORUM"
"O görüntüyü ben izlememiş olsaydım ben o cümleleri etmezdim" diyen CHP'nin adayı İmamoğlu'nun arkadaşı Portakal, "Ben 6 haziran gün o hakaret ettiği cümleleri kurarken gerçekler üzerine bunu söylüyordum. Kulaklarımın ne duyduğunu ben biliyorum" diye konuştu.

kalan karakter 1000

osman osman

"it" kelimesinden 3 (üç) gün tüm uzmanlarıyla çalışarak "basitlik" kelimesini türetmişler. peki koskoca istanbul u bu adamlara teslim edersek "eko" dan kaç günde farklı bir kelime türetebilecekler acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.06.2019 22:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.