Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.06.2019 15:29
  • Son Güncelleme: 13.06.2019 15:47

İmamoğlu'na kalkan olan 'dan RTÜK yalanı

karşıtı manipülatif haberleriyle bilinen 'nin sunucusu , adayı İmamoğlu'nun Valisi'ne hakaretine ilişkin "Görüntüler var. Kulaklarımın ne duyduğunu ben biliyorum" demesine rağmen görüntüleri yayınlamadı. İmamoğlu'nun hakaretlerini inkar edemeyen Portakal, birçok kanalın yayınladığı görüntüleri "RTÜK cezası" yalanına sarılarak yayınlamadı ve CHP adayına kalkan oldu.

İstanbul Büyükşehir belediye Başkan adayı 'nun VIP salonu kullanma hakkı olmamasına rağmen zorla işgal etmesi sırasında Valisi'ne yönelik 'Valiniz itlik yapmıştır' ifadelerini kullanmış ardından ise inkar ederek 'vali basitlik yaptı' dediğini öne sürmüştü.

Yandaş CHP'li , FOX Haber'de arkadaşı İmamoğlu'nu yalanladı, "Görüntüler var. Kulaklarımın ne duyduğunu ben biliyorum" dedi.

SKANDALI KABUL ETMESİNE RAĞMEN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAMADI
sunucusu Fatih Portakal, bizzat parlattığı CHP adayı İmamoğlu'nun valiye hakaret skandallarını kabullenmesine rağmen görüntüleri yayınlamadı. Her fırsatta dürüst gazetecilik naraları atan Portakal'ın, yandaş kimliği gazeteciliğinin önüne geçti.RTÜK YALANINA SARILDI
İmamoğlu yandaşı Fatih Portakal, İmamoğlu'na adeta kalkan olara hakaret görüntüleri yayınlamamak için bin takla attı. Portakal, birçok kanalın yayınladığı ve herhangi RTÜK tarafından herhangi bir ceza hakaret görüntülerini yayınlamamak için "RTÜK bazı ifadeleri alıp basın yoluyla hakaret kapsamına alıp ceza veriyor" yalanına sarıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.