Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.06.2019 01:41
  • Son Güncelleme: 12.06.2019 01:57

'nun canlı yayındaki yalanına videolu cevap!

'nin İstanbul Adayı katıldığı canlı yayında, 'yi eleştirerek kendisini haber yapmadığını iddia etti. Ancak 'nun bu iddiasının doğru olmadığı çok geçmeden görüntüleriyle birlikte ortaya çıktı.

'nin İstanbul Adayı katıldığı canlı yayında, 'yi eleştirerek kendisini haber yapmadığını iddia etti.

'TRT BENİM KARADENİZ GEZİMİ HABER YAPMADI" YALANI
'e yaptığı geziyi hatırlatan CHP adayı, "Ya düşünsenize, Ekrem bütün Karadeniz'i gezdi, sadece olayı, tek haber. Niçin? Üzücü değil mi, bütün bunlar beni üzüyor" dedi.

TRT, GÖRÜNTÜLERLE YALANLADI
Ancak İmamoğlu'nun bu iddiasının doğru olmadığı çok geçmeden görüntüleriyle birlikte ortaya çıktı. TRT Haber Kanal Koordinatörü Yahya Bostan, TRT Haber'in İmamoğlu'nun Karadeniz gezisine ilişkin yapılan haberi ve görüntüleri Twitter'dan paylaştı.

Havalimanı'nda hakkı olmadığı halde VIP'i kullanmak isteyen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, kendisine kuralları hatırlatan polislere, Ordu Valisi Seddar Yavuz'u kastederek "Bu vali tam bir it!" diyerek hakaret etmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.