Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.03.2019 19:26
  • Son Güncelleme: 01.04.2019 02:20

Bugün hangi kurumlar tatil? 1 Nisan Pazartesi bankalar, hastaneler ve PTT açık mı?

Milyonlarca vatandaş 1 Nisan Pazartesi günü hangi kurumların tatil olacağını araştırıyor. 31 Mart'ta yapılan seçim dolayısıyla okulların tatil edildiği bilgisinin ardından banka ve hastanelerin tatil olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, bugün hangi kurumlar tatil?

Bugün bankalar açık mı?

Türkiye 31 Mart'ta sandık başına gitti. 31 Mart yerel seçimler sonrası tatil olacak mı, soruları merak edilmeye başlandı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın 1 Nisan'da okulların tatil edildiğini açıklamasının ardından hastane, banka, noter gibi kurumların açık olup, olmayacağı araştırılıyor. Peki, 1 Nisan Pazartesi günü bankalar, hastaneler ve PTT açık mı? Bugün hangi kurumlar tatil? İşte detaylar...

YARIN HANGİ KURUMLAR TATİL?

1 Nisan Pazartesi günü tüm kurumlar hizmet vermeye devam edecek ve tatil olmayacak. Böylelikle, 31 Mart yerel seçimler sonrası 1 Nisan'da eczaneler, noterler, hastaneler, bankalar ve PTT açık olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.